Witamy w świecie rebebe i życzymy udanych zakupów!

O Rebebe

We Francji w rodzinach w których jest więcej dzieci, praktyką jest, że ubranka przechodzą z jednego dziecka, na drugie. Wtedy ważna jest jakość ubranka, żeby nawet po wielu praniach prezentowało się jak nowe. U nas często o to ciężko, bo nie każdy ma tyle rodzeństwa, dodatkowo masowe ubranka po prostu by tego nie wytrzymały. Dlatego stworzyliśmy Rebebe, żeby ułatwić mamom i tatom, znajdywanie pięknych ubranek dla swoich dzieci i żeby świetne ubranka znalazły swoje kolejne siostrzyczki i braciszków.

Rebebe to wyjątkowe ubranka dla dzieci od urodzenia do 4-ego roku życia. Lekko używane, starannie wybrane, w ponadczasowym stylu od klasycznych francuskich marek (choć nie tylko), ładnie zapakowane mogą trafić do Twojego domu, żebyście mogli cieszyć się nimi jak nowymi - albo bardziej

Ubranka, które żal założyć tylko kilka razy, teraz dzięki Wam mogą cieszyć po raz kolejny. Nie chcemy, żeby piękne ubranka zalegały w szafach i uważamy, że same zakupy powinny być też tak przyjemne, jak materiały, z których są wykonane. Dlatego staramy się, żeby Rebebe było miejscem, gdzie wraca się z przyjemnością i zawsze można było znaleźć tu coś wyjątkowego.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl